83

Mutlu Yaşam Alanları

1

Mutlu AVM

4815

Mutlu Konut

Bina ve Site Yönetimi Serüveni...

Diğer videolar

Şeker tadında hizmetlerimiz...
Bizim uzmanlığımız ihtiyaçlarınıza uygun bireysel ve kurumsal çözümler üretmek.

Hedef kitlemiz kimlerdir?
Kimileri gelir yaşam alanları ile dünyayı değiştirir, KBC Grup da değişimi ve yaşam alanlarınızı yönetir.

Rezidans ve Siteler
AVM ve İş Merkezleri
Hastaneler & Sağlık Merkezleri
Spor ve Sağlık Tesisleri
Fabrika ve Endüstriyel Alanlar
Havaalanı & Marinalar & Garlar

Gayrimenkul İşletmeciliği hizmetleri.
Bizim uzmanlığımız ihtiyaçlarınıza uygun bireysel ve kurumsal çözümler üretmek.

KBC Facility Services tarafından sunulan hizmetler ÜÇ ana grupta toplanır.

  1. Bina & Tesis Yönetim Hizmetleri - yönetim hizmetleri ve binaların bakımı (çevresel hijyen, teknik hizmetler – Temizlik, Güvenlik, İdari Mali Hukuki yönetim, lojistik hizmetleri, yardımcı hizmetleri)
  2. Gayrimenkul İşletmeciliği
  3. Enerji Yönetimi ve Özel Hizmetler ( ısı yönetimi Enerji yöneticiliği, Enerji verimliliği)

KBC Facility Services 'in Türkiye’de bu sayılı üç faaliyet alanında hizmet veren İlkler arasında yer aldı Entegre Tesis Yönetimi ve bugün lideri takip eden Türk Hizmet operatörü ve Şu an Türkiye’nin ve Yakın Gelecekte Türkî Cumhuriyetleri ve Ortadoğu – Basra Körfezi Ülkelerinde başlıca oyuncularından biri olma hedefini korumaktadır.

Yenilik eğilimi, kanıtlanmış organizasyon becerileri ve nitelikli personeli ile entelektüel birikimi bulunan KBC ‘ ye Binaları, tesisleri kısaca gayrimenkullerinizi emanet edilebilecek özenli-güvenli-titiz ideal bir çözüm ortağıdır.

"KBC Ailesi" SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ İLE DE YANINIZDA OLACAK...

“KBC Facility Service Ailesi” ; sosyal sorumluluk felsefesinin odağında, şirket çalışanları, müşterileri, iş ortaklarına ve paydaşlarına karşı duyduğu sorumluluk yer almaktadır. “ Biz bir hizmet şirketiyiz, İnsana değer veririz “ sloganımızı her yaptığımız işin kalbine koyan, İnsan odaklı yaklaşımı ile sunduğu çözüm ve hizmetlerle en iyiye odaklı çalışan şirketimiz, topluma ve insana saygı anlayışı ile ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarına yön vermektedir. 2015 yılı sonu itibari ile yapılan Yönetimi Gözden Geçirme ve değerlendirme Toplantılarımızda ortaya çıkan sosyal sorumluluk projeleri yaratılma fikri tüm yönetim kadrosunca benimsenmiştir. Sosyal sorumluluk projeleri için bir birim kurulmasına karar verilmiş olup, ilk olacak projelerimiz ile de fikirler bu toplantıda doğmuştur. Araştırmaları yapılan sosyal sorumluluk faaliyetleri, İK ve Kalite Yönetimi Departmanı bünyesinde oluşturulan bir birim tarafından yürütülmektedir. Oluşturulan projelerde KBC çalışanlarının ve paydaşlarımızın gönüllük çerçevesinde katılımı kabul edilmektedir.

 

Sosyal sorumluluk çalışmalarımızı yürüten birimimiz, 2016 yılının ilk yarısında sonra uygulamaya koyacağı 2 farklı proje geliştirmiştir. Bu hususta yapılan çalışmalar devam etmekte olup, projelerin alt yapıları tamamlanır tamamlanmaz sizlerle paylaşacağız.

 

2016 yılının ilk yarısından sonra ilk sosyal sorumluluk projesine başlangıç yapan İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemler birimimiz, ilerleyen dönemlerde farklı projelerle çalışmalarına devam ediyor olacak.

 

Projelere vereceğiniz Desteklerinizden ve de Sosyal sorumluluk proje fikirlerinizi bizlere iletmenizden her daim mutluluk duyarız.

 

Saygılarımızla

"KBC Ailesi" EĞİTİM HİZMETLERİ İLE DE YANINIZDA OLACAK

KBC Facility Services Ailesi olarak ; “Biz bir hizmet şirketiyiz, İnsana değer veririz “ sloganımıza paralel olarak Site, Rezidans, AVM, İş merkezi Apartman ve Endüstriyel alan gibi tüm faaliyet alanlarımızda, Bina yönetim, İdari- Mali Hukuki hizmetler, Temizlik, Güvenlik, Teknik bakım gibi burada sayılı olan Hizmetlerle bağlı kalmamak üzere KURUMSAL ve BİREYSEL
1) Entegre Bina Yönetim hizmetleri çatısı altında topladığımız hizmetlerin tümü ve
2) Enerji Yönetim Hizmetleri ile
3) Gayrimenkul işletmeciliği çatısı altında sunduğumuz; Tapu Kadastro Müşavirlik Hizmetleri, Kentsel Dönüşüm Hizmetleri, Mülk Yönetimi ve Arazi Geliştirme gibi hizmetleri sizin memnuniyetinizi önemseyerek sunmaktayız.

Memnuniyetinizi Çalışanlarımıza verdiğimiz EĞİTİM ‘ lere borçluyuz.

Yukarıda sayılı Hizmetlerimizden faydalanmak istemez ve bu hizmetleri kendi çalışanlarınızla yerine getirmek isteyebilir, bu gelişen sektör için kariyerinizi geliştirmek ve ilerletmek isterseniz şayet …

Yine KBC ailesi olarak sizin yanınızdayız.

 

Nasıl mı?

Alanında uzman, titiz tecrübeleri “ eğitim görevlilerimizle “

Site Yönetimi – Yönetici Eğitimi,
  1. Gayrimenkul eğitimi,
  2. Operasyonel Hizmetler Personel Eğitimi ( Temizlik, Güvenlik, İdari Mali Hukuki personel …)
  3. Vb. alanlarda eğitimlerimizden faydalanmanızı isteriz.

 

Daha detaylı bilgi almak isterseniz http://kbcgrup.com/tr/kurumsal/hizmetler/bina-tesis-mali-hizmetler linkimizi inceleyin lütfenDuyuru:

Merhabalar,

Sevgili KBC Facility Services Dostları,

Öncelikle, siz değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve kamuoyuna önemli bir konuyu duyurmak istiyoruz.

Son zamanlarda, tescilli olan Markamız şirketimiz "KBC Grup Facility Services" ile isim ve faaliyet konularında benzerlik gösteren "KBC Güvenlik" ve "KBC Sosyal Hizmetler" gibi adlar altında hizmet verdiğini ileri süren PARAVAN bir şirketin, vatandaşlarımıza iş vaadi ile yüksek ücretli işler ve eğitim vaadi sunarak mağduriyet yaşattığına şahit olmaktayız. Dijital ortamlarda yapılan ilanlar sonrasında, mağduriyet yaşayan bazı kişiler tarafından şirketimiz hakkında isim benzerliğinden kaynaklı olumsuz yorumlar yapıldığına da dikkat çekmek istiyoruz. Bu durum, şirketimiz açısından büyük bir mağduriyet yaratmaktadır.

Bu nedenle, bahsi geçen "HAKSIZ YÖNLENDİRİCİ" (PARAVAN) şirket hakkında T.C. Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuş ve kendini "KBC Güvenlik" ve "KBC Sosyal Hizmetler”; olarak temsil eden kişi, şirketimizle hiçbir ilişkisi olmadığını açıkça ifade etmiştir. Yasal takip ve itibarımızı koruma adına gereken tüm adımlar atılmış ve atmaya devam edecektir.

KBC Grup olarak, her zaman dürüstlük, şeffaflık ve etik değerlere önem veriyor ve işlerimizi bu değerler doğrultusunda sürdürüyoruz. Adı geçen şirketle olan isim benzerliği nedeniyle meydana gelen yanlış anlamalar, şirketimizin itibarını olumsuz etkilemektedir.

Siz değerli KBC Facility Services dostlarından gelen sürekli destek ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Her zaman olduğu gibi, size olan bağlılığımızı ve işimize olan adanmışlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Herhangi bir konuda bize her zaman ulaşabilir ve şüphelerinizi paylaşabilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Saygılarımızla Sizleri bilgilendiririz.

KBC Facility Services