Bina Yönetim Hizmetleri

Apartman Yönetimi


Profesyonel Apartman Yönetimi

Entegre Bina Tesis yönetim Firması olarak " Uzman  ve deneyimli kadromuzla profesyonel olarak yaşam alanlarınızı Apartmanlarınızı sizin için yönetiyoruz. "

 Apartman yönetiminde ; Profesyonel Yönetim Hizmetleri olarak genelleştirdiğimiz hizmetlerimizin önemli bir ayağını, aidatların toplanması, takibi, aidat ve demirbaş tahmini işletme bütçelerinin gerçekçi bir şekilde hazırlanması, Aidatlar için Hukuki ve İcar takipleri , yönetim planlarının hazırlanması, Teknik yönetim sistemlerinin planlanması , Bahçe bakım ve düzenlemesi ve yukarıda sayılı diğer hizmetlerimiz yanında temizlik hizmetleri oluşturmaktadır. Güvenlik ve  Gözetim elemanlarının denetlenmesi , Site ve İş merkezlerinde mevcut temizlik, Danışma, Teknik gibi personellere iş programları hazırklanması ve  denetlenmesi Diğer önemli hizmetlerimizden olup, aidat tahsilatlarını her daim %90 ların üzerinde tutmak bizim işimimizdir. 

Sizlere Apartman yönetim hizmetlerini sunarken gerek bireysel gerekse kurumsal hizmetlerimizin tümünden faydalanabileceğiniz gibi kısmen de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

"Uzman ekibimizle ve online yönetim sistemi ile Her daim Profesyonel yönetim hizmetlerimiz ile yanınızdayız." 

                                                                                                                        KBC facility Services Team