Bina Yönetim Hizmetleri

AVM Yönetimi


"Profesyonel AVM Yönetimi : Belki alış veriş için, belki de stres atmak için ağırlıklı olarak zaman geçirdiğimiz yerler haline gelen AVM 'lerin yönetimi

Entegre Bina Tesis yönetim Firması olarak " Uzman  ve deneyimli kadromuzla profesyonel olarak yaşam alanlarınızı AVM yönetimini sizin için yapıyoruz. "

AVM yönetiminde ; Profesyonel Yönetim Hizmetleri olarak genelleştirdiğimiz hizmetlerimizin önemli bir ayağını, aidatların toplanması, takibi, aidat ve demirbaş tahmini işletme bütçelerinin gerçekçi bir şekilde hazırlanması, Aidatlar için Hukuki ve İcar takipleri , yönetim planlarının hazırlanması, Teknik yönetim sistemlerinin planlanması , Bahçe bakım ve düzenlemesi ve yukarıda sayılı diğer hizmetlerimiz yanında temizlik hizmetleri oluşturmaktadır. Güvenlik ve  Gözetim elemanlarının denetlenmesi AVM ' de  mevcut temizlik, Danışma, Teknik gibi personellere iş programları hazırlanması ve  denetlenmesi Diğer önemli hizmetlerimizden olup, aidat tahsilatlarını her daim %90 ların üzerinde tutmak bizim işimizdir. 

Aynı zamanda AVM' de  konseptinize uygun VİP hizmetlerimizide profesyonel ve yönetim hizmeti olarak sunuyoruz. 

Sizlere AVM yönetim hizmetlerini sunarken gerek bireysel gerekse kurumsal hizmetlerimizin tümünden faydalanabileceğiniz gibi kısmen de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

AVM yönetim hizmetlerinde en önemli hizmetlerin başında Güvenlik, Teknik ve Temizlik hizmetlerinin geldiğini bilerek operasyonel hizmetlerimizide sunuyoruz. 

"Uzman ekibimizle ve online yönetim sistemi ile Her daim Profesyonel yönetim hizmetlerimiz ile yanınızdayız." 

                                                                                                                        KBC facility Services Team