Hakkımızda

KBC Facility Services, 20 yıllık deneyim İle Profesyonel Uzman Yönetim

Küreselleşmenin sonucu olarak, sürekli değişen ve giderek daha rekabetçi hale gelen dünyamızda, kurum ve kuruluşların, kaynak ve zamanlarını optimum olarak kullanmaları zorunlu hale gelmiştir.

Kuruluşların ana işlerine odaklanabilmeleri için, vakit ayıramadıkları ve teknoloji kullanımıyla uzmanlığın gerektiği alanlarda dış kaynak kullanımı sıklıkla başvurulan bir yöntem haline geldi.

KBC Facility Services, 20 yıllık deneyim ve birikimi arkasına alan yönetim ekibiyle, sizlerin ihtiyaç duyduğu Entegre site, Bina, Apartman, AVM ve İş merkezi, Rezidans gibi yaşam ve çalışma alanlarını oluşturan toplu yapıların ve Mülk alanlarınızın profesyonel yönetim hizmetlerini tek çatı altında güven, kalite ve sorumluluk anlayışıyla profesyonel olarak yönetim hizmeti sunan, verdiği diğer tamamlayıcı hizmetlerle, size özel çözümler üreten, kendi alanında uzman çözüm ortaklarıyla fark yaratan, inovatif bir hizmet şirketi olarak işlerinize katkı sunmaktadır.
KBC Facility Services olarak entegre bina, tesis ve enerji yönetimi kapsamında, Rezidans, Site, AVM, Apartman, iş merkezi gibi yaşam ve Çalışma alanlarınızın sorunsuz, şeffaf ve hızlı idari yönetim hizmetlerinden profesyonel temizlik hizmetlerine, teknik işletme, bakım ve onarım hizmetlerinden güvenlik hizmetlerine, Peyzaj & bahçe bakım hizmetlerinden PEST kontrol – Kemirgen & haşere ilaçlama ve dezenfekte hizmetlerine kadar daha bir Çok tamamlayıcı hizmet sağlıyoruz.

 

Misyonumuz

Entegre bina, tesis ve enerji yönetimi alanında butik ve sürdürülebilir özel hizmet veren, en güvenli, kaliteli, yenilikçi, güler yüzlü, sonuç odaklı kuruluş olmak.  

Mülkiyet  ve insanın var olduğu alanları ve ilişkileri yöneten, karşılıklı en yüksek faydayı sağlayan, yaşam alanının yönetimi denildiğinde akla ilk gelen ve tercih edilen olmak.

Ayrıca, 2023’e ulaşıldığında Türkiye’de lider, Ortadoğu ve Asya’da ise bilinen ve aranan bir firma olmaktır. Çalışma ortamında, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği ilkelerine maksimum özeni göstermek.

Kullanılan ürün ve ekipmanların, ulusal ve uluslararası standartlarda öngörülen teknik spesifikasyonlara sahip olmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Entegre bina,tesis ve enerji yönetimi alanında butik ve sürdürülebilir özel hizmet veren en mükemmel kuruluş olmaktır. 

İnsanın yaşam alanında mutlu olmasını temel görev kabul ederek, mülkiyet ve insan ilişkilerindeki gerek doğal gerekse suni nedenlerden kaynaklanan sorunlara çözüm getirerek, lojistik hizmetleri üretmektir.

Bununla beraber Gayrimenkul hizmetlerinin Türkiye’deki kalitesini yükseltmek , uzman kadrosuyla ve çözüm ortakları ile hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerine kar maksimizasyonu ve standardı yüksek projeler ve hizmetler sunmaktır.

KBC Facility Service

01

İhtiyaca Özel Hizmet

Biz den Bu kadar demeden, site ve iş merkezlerin de aklınıza gelen tüm konularda size özel çözümleri ile hayatınız kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

02

Yönetimde Titiz Çözümler

Bizim işimiz tesisi yani siteyi, iş merkezini, rezidansı kısaca binayı; büyüklüğü, hacmi, işlevi ne olursa olsun titizlikle yönetmek.

03

Çözüm & İnsan Odaklı

Hizmet verdiğimiz hedef kitlemizin yaşam ve iş alanlarını oluşturan sitelerde, apartmanlarda, hastanelerde, sağlık ve spor kuruluşlarında.

04

Kurumsal & Ciddi

Kurumsal hizmetlerimizden olan Rezidans hizmetlerinden, Sosyal tesis işletme hizmetlerine , Enerji yönetim hizmetlerinden güvenlik hizmetlerine.