Profesyonel Rezidans Yönetimi

Entegre Bina Tesis yönetim Firması olarak ” Uzman  ve deneyimli kadromuzla profesyonel olarak yaşam alanlarınızı Rezidansları sizin için yönetiyoruz. “

Rezidans yönetiminde ; Profesyonel Yönetim Hizmetleri olarak genelleştirdiğimiz hizmetlerimizin önemli bir ayağını, aidatların toplanması, takibi, aidat ve demirbaş tahmini işletme bütçelerinin gerçekçi bir şekilde hazırlanması, Aidatlar için Hukuki ve İcar takipleri , yönetim planlarının hazırlanması, Teknik yönetim sistemlerinin planlanması , Bahçe bakım ve düzenlemesi ve yukarıda sayılı diğer hizmetlerimiz yanında temizlik hizmetleri oluşturmaktadır. Güvenlik ve  Gözetim elemanlarının denetlenmesi , Rezidans da  mevcut temizlik, Danışma, Teknik gibi personellere iş programları hazırklanması ve  denetlenmesi Diğer önemli hizmetlerimizden olup, aidat tahsilatlarını her daim %90 ların üzerinde tutmak bizim işimizdir. 

Aynı zamanda Rezidanslarda konseptinize uygun VİP hizmetlerimizi de profesyonel ve yönetim hizmeti olarak sunuyoruz. 

Sizlere Rezidans yönetim hizmetlerini sunarken gerek bireysel gerekse kurumsal hizmetlerimizin tümünden faydalanabileceğiniz gibi kısmen de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

“Uzman ekibimizle ve online yönetim sistemi ile Her daim Profesyonel yönetim hizmetlerimiz ile yanınızdayız.”