Arazi & Bina Danışmanlık Hizmeti

 

KBC; Ülkemiz Hukuk Sisteminde yasalar doğrultusunda, Kurumsal İşletme ciddiyeti ve sorumluluğu ile hareket ederek: Tapu Kadastro Danışmanlık hizmetleri Çatısı altında ( 634 sayılı yasa uyarınca Kat irtifakı ve/veya Kat Mülkiyeti işlemlerinin hazırlıkları, Yönetim planlarının projenize özgü hazırlanması vb) ; 6306 sayılı yasa; 3194 sayılı İmar yasası çerçevesinde Kentsel Dönüşüm ve benzeri hizmetleri kapsayan Arazi & Bina gibi her türlü taşınmaz Danışmanlık ve arazi geliştirme ve toplama Hizmetlerini; aynı zamanda tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile Kişi ve şirket gibi Tüzel kişilik çalışanlarına Emlak, Tapu Kadastro, Gayrimenkul ve benzeri konularda Eğitim ve seminer hizmetlerini de tek çatı ve Uzmanlığımız altında Güven, Kalite ve Sorumluluk anlayışıyla profesyonel olarak sunar.
Tapu Kadastro ( Müşavirlik ) Danışmanlık hizmetleri
Kentsel Dönüşüm Danışmanlık Hizmetleri
Arazi geliştirme Danışmanlık Hizmetleri
Gayrimenkul Danışmanlık & Emlak Yönetimi Eğitimleri,
Gayrimenkul İşletmeciliği anlayışı çerçevesinde yapılanmamız sayesinde Arazi ve Bina gibi şeylerin tümünü kapsayan Gayrimenkullerin geliştirilmesine yönelik olarak yapılacak yatırımlarda bilgisi, tecrübesi ve güvenirliği ile her daim KBC yanınızdadır.

Arazi & Bina, konut, işyeri gibi taşınmazları satın almak istemeniz ve ya satmak istediğinizde

KBC şunların farkında olarak sizin yatırımlarınıza yön verir:

“ Her arazi parçası bulunduğu lokalde ve genelde kendine özgü bir özeliğe ve değere sahiptir. Sahiptir. Üzerine inşa edilecek yapının ( ofis, konut,a.v.m., v.b.) da değer katacağı ve genel ciroda farklılaşma getireceği açıktır. Malumunuz olduğu üzere, ciro değerinin olumlu yada olumsuz olarak hangi oranda etkileneceği, lokalde ve geneldeki spekülatif ve manipüle hareketler gözlemlenerek, finansal ve analiz teknik metotları ile belirlenir. Spekülasyonların ve maniplelerin pazarlama üzerindeki izdüşümleri genel cirosal değerinde azalma veya artışlar yaratacağı açıktır. Binalar kısmen veya tamamen talep sahiplerine satılır veya nakit akışı sağlanması amacıyla kiraya verilir. Çünkü “ beklentiler” alınır, “gerçekler” satılır. Bu bağlamda Fayda-maliyet analizleri, sosyal ve duyarlılık analizleri yapılarak, Gölge fiyatların belirlenmesine katkı sunmak öncelikli işimizdir. “