Entegre Bina Tesis yönetimi olarak genelleştirdiğimiz hizmetlerimizin önemli bir ayağını temizlik hizmetleri oluşturmaktadır. Ha keza Maslow teorisi veya ihtiyaçlar hiyerarşisi teorisi, baktığımızda ilk sırada Fizyolojik ihtiyaçların bulunduğunu görebiliriz. Bu fizyolojik ihtiyaçların içinde beslenme ve diğerleri büyük önem arz ederken, Hijyen ve Temizlik unsurunun da bu önem sıralamasında mühim yeri olduğu yadsınamaz.

Genel ve Özel Temizlik hizmet alanlarımızı sıralamak gerekirse, Konut alanlarından ofislere, iş merkezlerinden sitelere, AVM ‘ lere; Okullardan Spor tesislerine, Marinalardan Havaalanlarına, kadar geniş alanlarda İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinden, genel temizliğe kadar geniş bir hedef kitlemiz bulunmaktadır. Bu hedef kitlemize , Cam temizliği, Dış Cephe cam ve Kompozit temizliği , Halı ve koltuk yıkaması, yer cilalama , Tuvalet ( WC ) ve banyo temizliği, yerlere süt ve kristalize cila uygulamasına kadar geniş bir yelpazede temizlik hizmetlerini sunmaktayız.Endüstriyel alanların temizliği de hizmetlerimize dahildir.

Günün büyük çoğunluğunu çalışarak geçirdiğimiz ofislerimizin veya bürolarımızın yanında son dönemlerde belki alış veriş için, belki de stres atmak için ağırlıklı olarak zaman geçirdiğimiz yerler haline gelen A.V.M ‘ ve benzeri yerlerin temizliği hijyen ve sağlığımız bakımından büyük önem taşımakla beraber, çalışma performansında olumlu yada olumsuz şekilde etkileyen önemli bir faktördür. A.V.M ve diğer benzeri yerlerin Temizliği diğer temizlik gruplarından daha fazla dikkat ve önem isteyen, uzmanlık gerektiren bir hizmet türüdür. Ya Kıymet verdiğimiz konutlarımızın temizliği önemsiz midir? Asla. Çünkü bu yaşam yerlerimizde ailemizle ve ailemizin en önemli bireylerini oluşturan çocuklarımızla beraberiz. En fazla da onların ihtiyacı vardır hijyene, Bu yüzden sizlere özel temizlik görevliniz mantığı ile Yönettiğimiz sitelerde, rezidanslarda tam zamanlı veya yarı zamanlı ev temizlik hizmetlerini kapsayan housekeeping hizmetlerini veriyoruz.

Bu tarz binalarda, bölümlerin kirlilik durumlarına göre sınıflandırılması ve temizliğinin doğru ve etkin yapılması için doğru yöntemin belirlenmesi, bu bilincin işyerinin tüm birimlerine yayılması ve uygulamalara yansıması ancak Profesyonel Temizlik Hizmetleri ile sağlanabilmektedir.

Temel prensip hijyenik koşullarda süreklilik ve üstünlük sağlamak olmakla birlikte sağlıklı ve temiz bir ortam oluşturmak için KBC Grup temizlik ilkeleri ile ( T.S.E. Belgeli insan sağlığına zararlı olmayan temizlik kimyasalları, iş güvenliği ve işçi sağlığı, temizlik ile birlikte dezenfeksiyon, sanitasyon ve hijyenin de sağlanması gibi) sürekli görev alacak temizlik personelleri veya haftalık, on beş günlük ve aylık temizliklerin yapılması konusunda uzman yönetici nezaretinde profesyonel personeller, makine, ekipman ve kimyasallar ile yüksek kalite ve hijyen standartlarında temizlik hizmetleri vermek önceliğimizdir.

KBC ailesi olarak,   şunu da ifade etmek isteriz. Kurumsal ilke ve prensipleri dâhilinde Site, Apartman, Okul, Havaalanı, İş yeri Ofis, Banka, Otobüs, Uçak ve A.V.M temizliğine ilişkin süreç ve sürecin gerektirdiği operasyonlarda profesyonel yönetici ve ekiplerle planlı ve zamanlı hizmet verilmesi mühimdir.

Temizlik Sektöründe aranan, tavsiye edilen firması haline gelmeyi hedeflemiş ve kısa bir sürede bunu başaran KBC Facility Services yenilenen temizlik Makine Parkuru, alanında uzman kuruluşlardan sağladığı sertifikalı temizlik kimyasalları ve ekipman ile araçlarla size özel hizmet sunma yanında ucuz ama kaliteli ve çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik malzeme, kimyasal ve ekipman temini de sağlamaktadır.

 • İnşaat Sonrası temizlik,
 • Part – Time Temizlik,
 • Teknik Mahal temizliği,
 • Endüstriyel Temizlik,
 • Zemin Cilalama ve Koltuk yıkama,
 • Dış Cephe kompozit ve cam temizliği
 • Spontane temizlik,
 • Konut ve Ofis Temizliği,
 • Okul, spor Kompleksleri, Film stüdyoları,
 • Hastane, sağlık kuruluşları, gibi alanların Genel temizliği
 • Ve diğerler mahal ve alan temizliği,